רוה"מ ושר החינוך פגשו בכנסת את זוכי אות רמון 2014


עמוד הבית >> עמוד הבית

ראש הממשלה, בנימין נתניהו ושר החינוך, הרב שי פירון, נפגשו ביום ד', 19/03/14, בכנסת עם תשעה תלמידים מצטיינים שיקבלו בקרוב את "אות רמון 2014" וביניהם נתיב לוי תלמיד י"ב בחטיבה העליונה בליאו באק, שזכה באות על הובלת נושא "כנפיים של קרמבו" בתור רכז חונכים, על גיוס מדריכים ומתנדבים, הדרכה במחנה דבורקין והשתתפותו בתוכנית בימה בחו"ל.
המפגש התקיים בנוכחות רונה רמון. מדובר ביוזמה של 'קרן רמון' בשיתוף משרד החינוך ומשרד המדע, טכנולוגיה וחלל ובמסגרתה מדי שנה מוקירים תלמידים שמצטיינים בלימודים ובולטים בהתנדבות, מנהיגות ובתרומה לקהילה.

DRG_5573__Photos_by_D_Guthrie.jpgשר החינוך פירון בירך את התלמידים המצטיינים ואמר: "אתם מהווים גאווה ונחת לכולנו. 'קרן רמון' איתרה אתכם כנוער מצטיין ופורץ דרך שעשוי לעצב בעתיד את דמותה ועתידה של המדינה. חברת מופת היא כזו שנותנת במה לכלל האוכלוסייה, ואני פונה אליכם, דווקא כמי שצפויים להיות חלק משדרת המנהיגות העתידית,  כי בדרככם לפסגה תזכרו את האנשים השקופים אשר נמצאים בשולי החברה. חברה שיודעת לראות את החלש שבה, היא חברה שתוכל לפתח חוסן חברתי ולשמור על הלכידות שבה". 

אריאל בריקמן מנכ"ל קרן רמון ציין: "ילדי אות רמון הם דור העתיד של החברה הישראלית, נוער מצטיין מכל רחבי הארץ שפועל להוביל לשינוי במדינה. תהליך הבחירה היה קשה, ואנו בטוחים שתנצלו את הכלים שהענקנו לכם כדי להמשיך ולשנות את החברה הישראלית".