הצוות החינוכי


עמוד הבית >> חטיבת כיתות יסוד >> נעים להכיר >> הצוות החינוכי

איור של שעון, דפי נייר, ספל ושני עטים

הנהלה

לולי שטרן- מנהלת חטיבת כיתות היסוד,
luli@leobaeck.org.il

נטלי סר-מרטין- מנהלת המשרד, yesodi@leobaeck.org.il


ייעוץ חינוכי

אורית לביא רוור- יועצת, 
orit@leobaeck.org.il

דפנה רפטנברג המבורג- יועצת, Amos_hmb@zahav.net.il

עודד מזור- רב בית הספר, omazor@yahoo.com

איתי אדרס- פסיכולוג בית הספר, iadres@netvision.net.il

לימור אמדו סאיט- מורת שילוב.

פנינה כהן- אם בית, מרכזת המועדונית.

איור של מחק, מחדד גדול, מחוגה, עיפרון וסרגל
צוות המחנכים

שמרית אורן- מחנכת א’1, shimritoren@gmail.com

אורית הלגואה- מחנכת א’2, ohalegua@walla.com

גיל מכבי- מחנך ב'1, gilosh22@walla.com

שני ורטמן- מחנכת ב'2, shanyw0@gmail.com

אופירה ראובן לוי- מחנכת שותפה ב’2, hll7@walla.com

מיכל דדון- מחנכת ג'1, dadonnet@gmail.com

אורי צולמן- מחנכת ג’2, ori.padael@gmail.com

רינת דבי- מחנכת ד'1, rinide@walla.com

דרור מירן- מחנך ד’2, drormo@gmail.com

עמית בר אילן- מחנכת ה’1, 173amit@gmail.com

בועז עזרא- מחנך ה’2, boazezra@gmail.com

מורן מיטב- מחנכת ו'1, Moran.meitav@gmail.com

עדי מורג- מחנכת ו’2, adigevam@gmail.com


באנר של אייקונים של מקצועות לימוד
צוות המורים המקצועיים

ראוף הילה- אנגלית ד', ה', ו' (רכזת אנגלית), azroosh@gmail.com

אילנה גנאה- אנגלית ב', ג', ilana.gane@sisma.org.il

הדס ארד- חנ"ג ד'-ו', aradhadas1@gmail.com

תהילה ארד- חנ"ג א'-ג', Tehila1504@walla.com

סיגל כפיר- יוגה א’, ג’, ה’2, kfir.sigal@gmail.com

קובי סידיס- צ'יקונג ה’1, ו’ + חממה וגן ירק, kobsidis@netvision.net.il

זוהר לרר- שחייה, א'-ב' + ניווט (בחירה), zohar@shiluvim.biz

אלווירה גוייכמן- אמנות, gutelvi@gmail.com

ברקת דודו- אמנות, yaladudus@gmail.com

נטליה דיאטלוב- אמנות א’, קרמיקה (בחירה), natalyad@netvision.net.il

עדן טל- חשבון ב’1, ה’ (רכזת), Edental14@gmail.com

אורלי מוזס- חשבון ו', מדעים ד', orlimozes@gmail.com

בים חאג' מיאדה- ערבית ה' + ו', myadahaj@gmail.com

סיון בן דוד- חשבון ב’2, bdsivan@gmail.com

מיכל אוקנין- מורה מקצועית, okninmi@gmail.com

איריס צמחוני- טיול בטבע א', איכות סביבה ב’, מדעים ג’2, alonzim@netvision.net.il

בועז שטרנברג- חינוך מוזיקלי א'-ב', sterenberg@012.net.il

הילה ברייר- ריתמוזיקה א'-ב', Hila.brayer@gmail.com

מלי לוי- מורה מקצועית, Malielmaliel18@gmail.com

נירית נאור- מורה מקצועית, naor.nirit@gmail.com

לילך אילון- תנועה א', ב', lilaceylon@gmail.com

עמית בר אילן- מדעים ג'1, 173amit@gmail.com

אמיר אברהם- הרכבים ד'-ו' (בחירה), כלי נגינה ב'-ג', מוזיקה ג', Amusic.avram@gmail.com

הילה כץ- סיפורו של מלחין ד'1, Hila_k@hotmail.com

דרור יונה- מבוכים ודרקונים (בחירה), Dror_250@walla.co.il

רועי דניאל- מבוכים ודרקונים (בחירה) ,Royi3040@gmail.com

קטי פרש- קראטה (בחירה), kathy.farache@gmail.com

עופר שלומי- מורה לגיטרה ומוזיקה, ofershlomi@gmail.com

אורנה- תיאטרון, Orna.noni@gmail.com


טל וסרמן- taldot@gmail.com

יעל ארצי- תורה, תיאטרון ב'-ד', Art.yael@gmail.com

רוני ספר כהן- סריגה (בחירה), Roni.cohen1968@gmail.com

גלית לאופר- ריקוד (בחירה), galgalaz2005@walla.com

אודי קלמנוביץ- קומיקס (בחירה), udi@udiart.co.il